يک سر بريم فضا

یک شب که امشب باشه اومدم بگردم درباره آخرین عکس ویجر که :

زحل

http://www.nasa.gov/images/content/202624main_pia09776_detail.jpg

این عکس رو دیدم گفتم خالی از لطف هست اگر توی بلاگ قدیمیم آپ نکنمش که :

دیدم جا تره ، و بچه مثل همیشه نیست

چی شده پرشین بلاگ رو آقا دزده برده . و این است هنر هکرهای ایرانی ( مثل همون خودروی ملی) قابل توجه دختر خانم های پدر پول دار که ماشین های خارجکی سوار می شن . نمی دونن که اگر با ماشینشون ۲۰۰ کیلومتر سرعت برن ماشینشون نمی گه و این است خودروی ملی.

بگذریم ... خدا زیادشون کنه ....

بعد این عکس رو دیدم و یادم افتاد که چند وقت پیش یک شهاب سنگ از کناره خورشید خانم خودمون رد شده بود .

گذر شهاب سنگ از کنار خورشید

 البته چند وقت پیش قبل اینکه پرشین بلاگ دزدیده بشود مطلبی درباره اینکه منظومه شمسی از ۹ سیاره به ۱۵ تا سیاره و بعد آن به ۸ سیاره تنزل کرد آپ کرده بودم. نخوندین ؟؟؟؟ حتما ً بخونین . خالی از لطف نیست .....

خلاصه همین طور که داشتم همین جند خط بالا رو می نوشتم عکس ویجر رو پیدا کردم :

عکس ویجر از منظومه شمسی و کهکشان آن

خداییش خوشگل نیست .... ما همین جا هستیم  .... دقیقا بالای همون کلمه ما پایین عکس یک نقطه است که اون منظومه شمسی ماست ... نگاه کنید ما کجا جهان کجا .... وقتی تو بهر عکس میرین توی دلتون خالی میشه ... یک وهم عجیبی از اطراف بهتون دست میده

اما وقتی به این فکر می کنی که خدا .... خدای تو ... این خلقت رو آفریده حتی حاضری به پشت منظومه هم نگاهی کنی نه تنها به خود منظومه و از زیباییش لذت ببری.

به قول استاد بزرگ فلسفه دکتر الهی قمشه ای : از کهکشان شروع کنیم و بیایم تا اون اتم می بینیم همین طور ادامه داره و در درون هر کدام شگفتی دیگری نهفته . خلقت در پس خلقت (شگفتی در پی شگفتی)

/ 0 نظر / 45 بازدید