خانه :

خانه ي استيجاري ، خانه ي ويلايي ، خانه ي کلنگي ، خانه ي دربستي ............

اجاره ، رهن و فروش ....

در پشت شيشه ايستاده ام و به آنها و امکاناتشان و .... قيمتشان نگاه مي اندازم.

اين يکي بزرگتر است ، اما اين يکي بر خيابان هست ، اين چي هم پاکينگ دارد هم طبقه دوم قرار دارد و........ اما کدوم از اين خانه ها تظميني آرامشي که يک خانه بايد براي من به ارمغان بياورد را به من مي دهد ؟؟؟

اين يکي اجارش زياد هست ، آن يکي در جاي شلوغ قرار دارد ، اين يکي خيلي خوبه اما از فاميل خيلي دور هست و با اين اجاره ها فکر نمي کنم بتوانم وقتي داشته باشم که به فاميل سر بزنم ، پس آنها از من مي رنجند.

چرا بين اين همه خانه ،‌نامه خانه ي عشق ، خانه ي دوستي ، خانه ي با صفا و ... خالي است؟؟؟

گاهي اوقات انسان خسته از کار به زيره سقفي پناه مي برد حال يک نفر براي فرار کردن از فکر خيال زير سقف به زيره سقف آسمان پناه می برد.

حال سقفی که زيرش هستی چه رنگی دارد ؟ به رنگ آرامش و يا به رنگ تنش ؟؟؟

به اميد آنکه سقف ها باعث آرامش شوند.


 

/ 3 نظر / 10 بازدید
آنلاین پرشین

با سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی سایت آنلاین پرشین اقدام به راه اندازی سیستم تبلیغاتی نموده است که به تمام عزیزان فارسی زبان این امکان را می دهد که براحتی به تبلیغ سایت یا وبلاگ خود در دیگر سایتها بپردازند این سیستم مانند سیستم های تبادل بنر عمل می کند ولی تنها فرق این با بقیه سیستم ها این است که شما نه فقط با سایت آنلاین پرشین تبادل بنر می کنید بلکه همزمان با چندین سایت و وبلاگ دیگر هم به طور نا خواسته تبادل بنر خواهید کرد ( یعنی یک تیر و صدها نشان ! ) این سیستم بسیار فراگیر می باشد چنانچه شما با این سیستم در مدت یکماه به فعالیت پردازید کاربران فراوانی از سایتهای مختلف که عضو سیستم هستند نسیب وب سایت خود خواهید کرد . . عزیزم منتظر هستم که به جمع ما بپیوندی تا یک شبکه بزرگ از سایتهای و ویلاگ های فارسی را تکمیل کنیم یا علی مدد

E- A

خیلی جالبه . درسته ما انسانها با وجود ثروت بی پایانی که در دست داریم . فقط حرفش را می زنیم . که چنین و چننان می کنیم . ولی دست به عمل خدا پسندانه را همیشه فراموش می کنیم . چی میشه که کمی به وجدانمان نگاه کنیم . و بی منت دست تمام کسانیکه که میخواهند برای زندگیشان سقفی داشته و با آرامش زندگی کنند. سر پناهی بسازیم . و به آنها به قیمت نازل و شرایط امکان پرداخت خودشان به آنها هدیه دهیم . جای دوری نمیره . خداوند نظاره گر همه اعمال ما انسانها میباشد. پس به خودتان بیایید. ای آدمها